Kvinne med rødt hår og grønne øyne. Synden
Fargelitografi på tynt japanpapir
Arket: 787x496 mm Motivet: 696x400 mm
Usignert
1902. MM G 241. Sch.nr. 142 c. Woll nr. 198 II. Trykket i rødt, gult og grønt. Pent eksemplar. Registreringsbevis fra Munch-museet medfølger.
Vurdering
NOK 600 000
Auksjonert tirsdag 27. november 2001 kl 18:00