Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Johannessen, Jens (1934-)
Kvinneakt 1968

Akvarell på papir, lysmål
74x55
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen. 1968.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering