Mortensen, Richard(1910-1993)
Olje på plate
25x20
Begge signert nede t.h.: RM Dansk kunstner
2 stk. som danner et diptyk. Den ene påtegnet på baksiden: R. Mortensen /64.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000