Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Aulie, Reidar (1904-1977)
Fabrikkbygninger og ild

Olje på lerret
73x93
Signert nede t.v.: Aulie

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000