Aulie, Reidar(1904-1977)
Fabrikkbygninger og ild
Olje på lerret
73x93
Signert nede t.v.: Aulie
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
73x93
Signert nede t.v.: Aulie
Vurdering