Strømme, Olav(1909-1978)
Maskinrom 1933
Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Olav Strømme -33.
Påtegnet med tittel og signert på baksiden.
Kunstnernes Hus 1933, kat.nr. 496.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00