Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Strømme, Olav (1909-1978)
Maskinrom 1933

Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Olav Strømme -33.

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus 1933, kat.nr. 496.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering