Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Figurer i landskap 1969

Akvarell på papir, lysmål
23x32
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 69

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 27 000