Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Krohg, Per(1889-1965)
Hyrekontoret 1952

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Per Krohg 1952

Påtegnet med tittel på baksiden.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 25 000