Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Holbø, Kristen (1869-1953)
Liagard 1921

Olje på lerret
42x50
Signert og datert nede t.h.: K Holbø. 21

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering