Holbø, Kristen(1869-1953)
Liagard 1921
Olje på lerret
42x50
Signert og datert nede t.h.: K Holbø. 21
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Olje på lerret
42x50
Vurdering