Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Før soloppgang 1975

Olje på lerret
43x110
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 75.

Påtegnet med tittel på baksiden, samt påtegnet: Nr. 20.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 3 000