Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kongelf, Gudrun (1909-1987)
Før soloppgang 1975

Olje på lerret
43x110
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 75.

Påtegnet med tittel på baksiden, samt påtegnet: Nr. 20.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering