Kongelf, Gudrun(1909-1987)
Før soloppgang 1975
Olje på lerret
43x110
Signert og datert nede t.h.: G. Kongelf. 75.
Påtegnet med tittel på baksiden, samt påtegnet: Nr. 20.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 3 000