Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Hoff, Tor (1925-1976)

Olje på lerret
66x81
Signert nede t.h.: Tor Hoff

Påtegnet på baksiden: nr. 23

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 20 000