Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Strømme, Olav (1909-1978)
By

Olje på plate, oppklebet på plate
20x46
Signert nede t.h.: O. Strømme.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500