Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Kvinne med vifte 1917

Olje på lerret
65x75
Signert og datert oppe t.v.: Bernh. Folkestad. 17

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 500 000