Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Kvinne med vifte 1917
Olje på lerret
65x75
Signert og datert oppe t.v.: Bernh. Folkestad. 17
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 500 000
Olje på lerret
65x75
Vurdering