Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Folkestad, Bernhard (1879-1933)
Kvinne med vifte 1917

Olje på lerret
65x75
Signert og datert oppe t.v.: Bernh. Folkestad. 17

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 500 000