Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Munthe, Ludvig (1841-1896)
Lekende gutter på islagt vann

Olje på lerret
98x77
Signert nede t.v.: L Munthe

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 120 000–150 000