Munthe, Ludvig(1841-1896)
Lekende gutter på islagt vann
Olje på lerret
98x77
Signert nede t.v.: L Munthe
Vurdering
NOK 120 000–150 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Olje på lerret
98x77
Signert nede t.v.: L Munthe
Vurdering
NOK 120 000–150 000