Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Wergeland, Oscar(1844-1910)
Kvinne som syr

Olje på lerret
66x54
Signert på midten t.h.: Osc Wergeland.

Påtegnet på lapp på baksiden av lerretet: "Efter Malerens Udsagn til Erik Grønahl er det et Portrait af hans Hustru, antagelig fra 1880 Aarene-...".

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 100 000