Wergeland, Oscar(1844-1910)
Kvinne som syr
Olje på lerret
66x54
Signert på midten t.h.: Osc Wergeland.
Påtegnet på lapp på baksiden av lerretet: "Efter Malerens Udsagn til Erik Grønahl er det et Portrait af hans Hustru, antagelig fra 1880 Aarene-...".
Vurdering
NOK 100 000–120 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 100 000