Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Nielsen, Eivind (1864-1939)
Lekende barn i vannkanten 1895

Olje på lerret
55x39
Signert og datert nede t.v.: Eiv Nielsen 95.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Eiv. Nielsen Kristiania.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000