Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Nielsen, Eivind(1864-1939)
Lekende barn i vannkanten 1895

Olje på lerret
55x39
Signert og datert nede t.v.: Eiv Nielsen 95.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Eiv. Nielsen Kristiania.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000