Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Juul, Ole(1852-1927)
Kystlandskap med gårdsbruk og kyr

Olje på lerret
63x97
Signert nede t.h.: Ole Juul

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00