Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Juul, Ole (1852-1927)
Kystlandskap med gårdsbruk og kyr

Olje på lerret
63x97
Signert nede t.h.: Ole Juul

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering