Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fjordlandskap med seilbåt og folkeliv 1886

Olje på lerret, oppklebet på plate
62x97
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1886

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering