Hansteen, Nils(1855-1912)
Fjordlandskap med seilbåt og folkeliv 1886
Olje på lerret, oppklebet på plate
62x97
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1886
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
62x97
Vurdering