Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Hansteen, Nils(1855-1912)
Fjordlandskap med seilbåt og folkeliv 1886

Olje på lerret, oppklebet på plate
62x97
Signert og datert nede t.v.: Nils Hansteen 1886

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00