Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Singdahlsen, Andreas (1855-1947)
Elvelandskap, høst

Olje på lerret
26x42
Signert nede t.h.: A Singdahlsen.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering