Singdahlsen, Andreas(1855-1947)
Elvelandskap, høst
Olje på lerret
26x42
Signert nede t.h.: A Singdahlsen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
26x42
Vurdering