Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Diriks, Edvard (1855-1930)
Fra Havnesund

Olje på lerret
50x72
Signert nede t.h.: Diriks.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000