Jørgensen, Sven(1861-1940)
Fra Slagen 1892
Olje på lerret
60x80
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: S. Jørgensen. Slagen. 92.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Olje på lerret
60x80
Vurdering