Gjemre, Per(1864-1928)
Østre havn 1911
Olje på lerret
25x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Peder M Gjemre 1911
Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 13 000
Olje på lerret
25x46
Vurdering
NOK 15 000