Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Gjemre, Per (1864-1928)
Østre havn 1911

Olje på lerret
25x46
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: Peder M Gjemre 1911

Påtegnet med tittel på baksiden, på rammen.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 13 000