Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Folkeliv i Vestlandsfjord

Olje på lerret
47x75
Signert nede t.h.: Hans Andreas Dahl

Den store båten er en Sognejakt.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 44 000