Dahl, Hans Andreas(1881-1919)
Folkeliv i Vestlandsfjord
Olje på lerret
47x75
Signert nede t.h.: Hans Andreas Dahl
Den store båten er en Sognejakt.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 44 000
Olje på lerret
47x75
Vurdering