Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Armada av vikingskip

Olje på lerret
46x74
Signert nede t.h.: Hans - Dahl. Berlin.

Signert og påtegnet på baksiden, på blindrammen: Wikinger Heimfahrt (Sognefjord).

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000