Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv 1867
Olje på lerret
31x47
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 67.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 17 000
Olje på lerret
31x47
Vurdering