Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv 1867

Olje på lerret
31x47
Signert og datert nede t.v.: A Rasmussen 67.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 17 000