Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Fisker trekker garn

Olje på mahognyplate
34x52
Signert nede t.v.: A Rasmussen

UTSTILT:

Düsseldorf.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000