Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fisker trekker garn
Olje på mahognyplate
34x52
Signert nede t.v.: A Rasmussen
Düsseldorf.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Olje på mahognyplate
34x52
Düsseldorf.
Vurdering
NOK 40 000