Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fisker trekker garn

Olje på mahognyplate
34x52
Signert nede t.v.: A Rasmussen

Düsseldorf.

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00