Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Skuter i smul sjø 1889
Olje på lerret
59x95
Signert nede t.v.: J. Bennetter. Datert nede t.h.: 23/6 1889.
Skutene er en brigg og en jakt.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00