Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Skuter i smul sjø 1889

Olje på lerret
59x95
Signert nede t.v.: J. Bennetter. Datert nede t.h.: 23/6 1889.

Skutene er en brigg og en jakt.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00