Grimelund, Johannes(1842-1917)
Fra Antwerpen
Olje på lerret
38x54
Signert og datert nede t.v.: Grimelund. 1908.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000