Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fra Antwerpen

Olje på lerret
38x54
Signert og datert nede t.v.: Grimelund. 1908.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000