Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Askevold, Anders (1834-1900)
Skogstjærn 1867

Olje på plate
33x43
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: A. Askevold Stalheim 31de Aug. 1867.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000