Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Skogstjærn 1867

Olje på plate
33x43
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: A. Askevold Stalheim 31de Aug. 1867.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 13 000