Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Thaulow, Frits(1847-1906)
Apsis til kirken St. Jaques, Dieppe

Olje på lerret
65x50
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: L'abside de l'eglise St. Jaques Dieppe par F Thaulow.

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00