Borgen, Fredrik(1852-1907)
Jeger med pointer og gordonsetter 1906
Olje på lerret
116x178
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen 1906-
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Olje på lerret
116x178
Vurdering