Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Borgen, Fredrik(1852-1907)
Jeger med pointer og gordonsetter 1906

Olje på lerret
116x178
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen 1906-

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00