Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Borgen, Fredrik (1852-1907)
Jeger med pointer og gordonsetter 1906

Olje på lerret
116x178
Signert og datert nede t.v.: Fr. Borgen 1906-

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering