Engelen, Piet van(1863-1924)
Ender og jakthunder 1902
Olje på lerret
134x97
Signert og datert nede t.v.: Piet van Engelen 1902
Belgisk kunstner.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
134x97
Belgisk kunstner.
Vurdering