Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Engelen, Piet van(1863-1924)
Ender og jakthunder 1902

Olje på lerret
134x97
Signert og datert nede t.v.: Piet van Engelen 1902

Belgisk kunstner.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 55 000