Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Engelen, Piet van (1863-1924)
Ender og jakthunder 1902

Olje på lerret
134x97
Signert og datert nede t.v.: Piet van Engelen 1902

Belgisk kunstner.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 55 000