Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Lossow, Heinrich (1843-1897)
Hvilende kvinne

Olje på lerret
38x34
Signert nede på midten: Lossow.

Tysk kunstner. Kan være Friedrich Lossow (1837-1872), Heinrich Lossows bror.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000