Lossow, Heinrich(1843-1897)
Hvilende kvinne
Olje på lerret
38x34
Signert nede på midten: Lossow.
Tysk kunstner. Kan være Friedrich Lossow (1837-1872), Heinrich Lossows bror.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 30 000