Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Stabell, Harald Krohg (1874-1963)
Ved Vaterlands bro Kristiania 1901

Akvarell
28x39
Signert og datert nede t.v.: H K Stabell 1901

Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 500