Stabell, Harald Krohg(1874-1963)
Ved Vaterlands bro Kristiania 1901
Akvarell
28x39
Signert og datert nede t.v.: H K Stabell 1901
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 15 500