Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Smith-Hald, Frithjof (1846-1903)
Kone og barn på sandstrand 1888

Olje på lerret
47x75
Signert og datert nede t.v.: Smith-Hald 88.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering