Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Stenersen, Gudmund (1863-1934)
Sommernatt 1889

Olje på lerret
76x101
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: G Stenersen 1889

Påtegnet med tittel: Sommernat, og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering