Stenersen, Gudmund(1863-1934)
Sommernatt 1889
Olje på lerret
76x101
Signert og noe utydelig datert nede t.v.: G Stenersen 1889
Påtegnet med tittel: Sommernat, og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00