Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Kolstø, Fredrik (1860-1945)
Interiør

Olje på lerret
59x75
Signert nede t.h.: Fr. Kolstø.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000