Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Kolstø, Fredrik (1860-1945)
Kystlandskap

Olje på lerret
41x70
Signert nede t.v.: F. Kolstø.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000