Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Kolstø, Fredrik(1860-1945)
Kystlandskap

Olje på lerret
41x70
Signert nede t.v.: F. Kolstø.

Vurdering

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 12 000