Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Wexelsen, Christian (1830-1883)
Gård i fjordlandskap 1877

Olje på lerret
44x68
Signert og datert nede t.h.: C. Wexelsen 77.

Angivelig fra Randsfjorden.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 500