Wexelsen, Christian(1830-1883)
Gård i fjordlandskap 1877
Olje på lerret
44x68
Signert og datert nede t.h.: C. Wexelsen 77.
Angivelig fra Randsfjorden.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 13 500
Olje på lerret
44x68
Angivelig fra Randsfjorden.
Vurdering