Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Pike ved oppdekket havebord 1905

Olje på lerret
122x121
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1905

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 180 000