Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Samtale

Olje på papir
81x61
Signert nede t.v.: -AE-

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 220 000