Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Undersaker, Gustav (1887-1972)
Gårdsbruk i fjelldal 1929

Olje på lerret
85x95
Signert og datert nede t.v.: G. Undersaker 29

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering