Undersaker, Gustav(1887-1972)
Gårdsbruk i fjelldal 1929
Olje på lerret
85x95
Signert og datert nede t.v.: G. Undersaker 29
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 7 000
Olje på lerret
85x95
Vurdering