Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Undersaker, Gustav(1887-1972)
Gårdsbruk i fjelldal 1929

Olje på lerret
85x95
Signert og datert nede t.v.: G. Undersaker 29

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 7 000