Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Kirke og fabrikkbygninger

Olje på plate
46x54
Signert nede t.v.: Aulie

Signert og påtegnet med utydelig tittel på baksiden av platen, samt påtegnet 59.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 10 000