Aulie, Reidar(1904-1977)
Kirke og fabrikkbygninger
Olje på plate
46x54
Signert nede t.v.: Aulie
Signert og påtegnet med utydelig tittel på baksiden av platen, samt påtegnet 59.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000