Rian, Johs.(1891-1981)
Øst for sol og vest for måne
Olje på plate
33x41
Signert nede t.h.: J Rian
Påtegnet med tittel, datert 1960 og signert J R, på baksiden av platen, samt påtegnet: Utkast til Maanenatt. Utkast til maleri i Rikstrygdeverket.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000