Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Martinsen, Kåre (1912-1986)
Mor og barn 1944

Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Kåre Martinsen -44.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000