Martinsen, Kåre(1912-1986)
Mor og barn 1944
Olje på plate
65x54
Signert og datert nede t.h.: Kåre Martinsen -44.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
65x54
Vurdering