Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Undersaker, Gustav(1887-1972)
Småbruk 1926

Olje på lerret
82x92
Signert og datert nede t.v.: G. Undersaker -26-

Vurdering

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 7 000