Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Enger, Erling (1899-1990)
Åkerlandskap 1940

Olje på plate
64x85
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -40

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Tilslag NOK 31 000