Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap 1940

Olje på plate
64x85
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -40

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 31 000