Enger, Erling(1899-1990)
Åkerlandskap 1940
Olje på plate
64x85
Signert og datert nede t.h.: Erling Enger -40
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på plate
64x85
Vurdering
NOK 25 000–30 000