Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Fallen kriger

Olje på lerret
126x144
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Kunstnernes Hus og Bergens Kunstforening 1970, kat.nr. 28.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 140 000–160 000

Tilslag NOK 120 000