Ekeland, Arne(1908-1994)
Fallen kriger
Olje på lerret
126x144
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.
Kunstnernes Hus og Bergens Kunstforening 1970, kat.nr. 28.
Vurdering
NOK 140 000–160 000
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 120 000