Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Enger, Erling (1899-1990)
Vinterlandskap 1958

Olje på lerret
50x61
Signert og datert nede t.h.: EE -58

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500