Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Knoff, Anne-Lise (1937-2005)
Den barmhjertige Madonna 1987

Olje og bladgull på lerret
100x80
Signert og datert nede t.h.: Anne Knoff 1987

Påtegnet nede t.v.: "Etter Michel Erharts Maria mit dem Schutzmantel, Schwaben 1480". Et annet vanlig navn for denne Madonna-typen er: Madonna della Misericordia.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering