Bleken, Håkon(1929-)
Fra Mysterier - Morgen - II - 1991
Olje på lerret
85x65
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -91
Påegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 20 000