Grev Wedels Moderne

Auksjon mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Bleken, Håkon (1929-)
Fra Mysterier - Morgen - II - 1991

Olje på lerret
85x65
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -91

Påegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert mandag 17. juni 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 20 000